Sorting:

Price: 480₴ - 2 720₴

  Men's
  Women's

  summer
  autumn
  winter

  black
  white
  green
  black-white
  yellow
  red
  blue
  filterColor.gray
  purple
  pink
  brown
  beige
  burgundy
  помаранчевий

  36
  37
  38
  39
  40
  40.5
  41
  42
  43
  44
  45

Кросівки Адідас.

Компанія Adidas – це відомий німецький бренд, який на сьогоднішній день є одним із ключових лідерів серед марок спортивного взуття . Виробник, на відміну від багатьох конкурентів, займається виробництвом не лише спортивного взуття, але й іншого одягу для спорту та повсякденного життя. Саме цьому бренду належать такі бренди, як Taylor Made Golf, Rockport, Reebok, CCM та багато інших.

Протягом усієї своєї історії компанія радує шанувальників новинками, які залишають більшість конкурентів позаду. Висока похвала заслуговує і на те, що серед асортименту взуття кожен користувач зможе знайти оптимальне рішення для себе. У каталозі нашого інтернет-магазину ви зможете знайти якісне взуття Adidas для різних видів спорту, бігу, походів у гори, походів пересіченою місцевістю тощо. Подібний підхід до свого клієнта з боку бренду сприяє тому, що позиції компанії невпинно зростають.

Які технології при виробництві застосовує компанія Adidas?

Верхня частина взуття

При виробництві взуття виробник використовує виключно якісні елітні матеріали, які гарантують тривалий термін експлуатації. Наприклад, для взуття осінньої чи весняної колекції використовують найчастіше якісну натуральну шкіру – це забезпечує вентиляцію ноги навіть усередині приміщення, а також забезпечує комфорт навіть у сильні морози. Для літніх та спортивних моделей виробник використовує сітчастий матеріал Gore-Tex. Незважаючи на свою сітчасту структуру, мембрана виключає промокання та гарантує високий захист.

Шнурівка

Приділив увагу виробник Адідас та шнурівці, щоб взуття надійно фіксувалося на нозі користувача. Окрім стандартних шнурків, виробник пропонує також автоматичне шнурівку – вони надійно та швидко фіксуватимуть ногу в кросівках, вони не даватимуть можливості шнуркам розв'язуватися. Це особливо актуально для спортивного чи похідного взуття, де розв'язані шнурки – це не тільки незручно, але може стати причиною травми. Всі шнурки в кросівках Адідас виготовляються виключно з якісних та зносостійких матеріалів, які зможуть витримувати високі навантаження.

Устілка

Застосовується виключно антибактеріальна устілка із спіненого матеріалу, який використовується для забезпечення максимального комфорту та гарантує амортизацію. Наявність антибактеріального шару сприяє тому, що взуття навіть після тривалих тренувань не буде неприємно пахнути. Передбачені спеціальні вкраплення вугілля для абсорбції вологи та оброблені для абсорбції вологи та оброблені за допомогою іонів срібла, що унеможливлює розвиток неприємного запаху та бактерій.

Підошва

Виробник Адідас використовує унікальну технологію, яка дає можливість пристосовуватися до нерівної поверхні, гарантуючи високий рівень амортизації. Знижується рівень навантаження на стопу та колінний суглоб. Унікальне еластичне з'єднання двох пластин повертатиме нижню частину її початкове отримання під час кожного кроку, готуючи її до наступного. Різні рівні пружності дають можливість створювати модель для різного виду спорту – туризм, біг пересіченою місцевістю та біг на довгу дистанцію.

На особливу увагу заслуговує технологія від компанії Adidas – це пінний матеріал, який включає тисячі окремих капсул, кожна з яких працюватиме в момент стиснення, вивільняючи енергію в кожному дотику стопи. Це одна з двох провідних технологій, на базі якої створюється більшість кросівок компанії Адідас.

Зчеплення з поверхнею

Звичайно, виробник дбає і про безпеку своїх шанувальників, тому пропонує взуття з унікальним дизайном підошви, гарантуючи гарне зчеплення з поверхнею. Завжди комбінується разом із кращими гумовими складами, які не ковзатимуть на різних поверхнях. Гумова шпилька на підошві гарантуватиме ідеальне зчеплення на будь-якій м'якій поверхні, отже, не матиме суттєвого тиску на стопу.

Порадує шанувальників американського бренду технологія Continental, яка гарантуватиме ідеальне зчеплення навіть на скількох поверхнях під час дощу. Якщо порівняти з іншими матеріалами, то це справжній лідер за якістю зчеплення з поверхнею, роблячи тренування максимально ефективними у різних погодних умовах та на будь-якій поверхні.

У кросівках бренду Adidas активно використовується гума, яка називається «липучкою», т.к. багатьом вона нагадувала стрічку для лову мух. Її відрізняє ідеальне зчеплення з кам'яною поверхнею та на інших ділянках. Виняткове тертя створюватиме баланс «липкості» та еластичності, за рахунок чого гума проникатиме в мікроскопічні смужки на поверхні.

Ключові переваги взуття від компанії Adidas

Виробник – це еталон того, як необхідно дбати про своїх клієнтів та наскільки якісне взуття надавати. Серед переваг можна назвати:

 • високий рівень міцності – це дозволяє кросівкам витримувати високий рівень навантажень під час спортивних вправ;
 • зносостійкість – це гарантує, що взуття навіть при щоденному носінні буде добре переноситися;
 • водонепроникність – це дає можливість користувачеві бігати, грати, ходити за будь-якої погоди, необхідно лише вибрати відповідну модель;
 • вентиляція – критерій, який є обов'язковим для зручності ніг та запобігання їхньому рясному потінню під час високих навантажень;
 • стильний зовнішній вигляд – це сприяє класичний дизайн взуття, який підійде представникам різних категорій населення;
 • зручність – такі кросівки є максимально комфортними, тому не доставлятимуть дискомфорту під час носіння;
 • широкі та надійні шнурки – це гарантує ефективну фіксацію ноги.

 Де купити кросівки Adidas в Україні?

Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли купити кросівки Adidas на вигідних умовах, вам потрібно буде лише зателефонувати до нас або заповнити заявку на сайті. Ми пропонуємо своєму клієнту лише сертифікований товар від виробника, який не зможе залишити байдужим жодної людини. Якщо у вас будуть складнощі при виборі відповідного рішення, на допомогу готовий прийти досвідчений менеджер-консультант. Не надаємо своєму клієнту товар сумнівної якості – це гарантує, що вони зможуть прослужити протягом тривалого часу. Доставку здійснюємо у будь-яку точку України: Львів, Одеса, Миколаїв, Харків та інші області.

Profile

Sign In
Orders
Discount - 0%

Contacts

+38(093)33-75-372
info@mirobuvi.com.ua
Mon-Fri 9:00-19:00
2009-2024