Сортування:

Кросівки Asics

Компанія Asics – це всесвітньо відомий бренд, який сьогодні займає 1 місце в Європі з продажу бігових кросовок для професійних цілей. До 1977 року бренд мав назву «Onitsuka», але через деякий час був перейменований і нинішня назва є абревіатурою, яка складається з перших літер латинського вислову «Anima Sana in Corpore Sano», що означає «У здоровому тілі здоровий дух!». /p>

Трохи історії розвитку бренду

Вже 1951 року компанія випустила перші волейбольні кросівки з підошвою з вулканізованої гуми. Трохи пізніше, в результаті проведення модернізації бігових кросівок для спортсменів професійного рівня, з'являється перше спортивне взуття із закругленим носком. У кросівках цього бренду бігали такі знамениті легкоатлети, як Кенжі Кіміхара та Абебе Бікіла.

На сьогоднішній день кросівки цього бренду є офіційним постачальником екіпірування для нідерландської, ірландської, болгарської, словенської, новозеландської, японської та південнокорейської Федерації з легкої атлетики. Крім цього, компанія Asics спонсорує найбільші найбільші марафони у світі, які проводяться в Токіо, Нью-Йорку, Парижі, Гамбурзі та Римі. На сьогоднішній день бренд Asics не втрачає власної актуальності за рахунок асортименту товарів, що регулярно оновлюється, а також інноваційним рішенням, які були впроваджені у виробничий процес.

Модельний ряд бігових кросівок Asics

Незважаючи на те, що фірма досягла неймовірних висот, до сьогоднішнього дня лінійка спортивного взуття для бігу оновлюється та вдосконалюється. Існує велика кількість моделей кросівок як для бігунів, так і для любителів. Для того, щоб нові технології були реалізовані і при цьому зробити спортивне взуття максимально функціональним, працюють сотні дослідників вчених та інженерів з Науково-дослідного інституту Асікс, який знаходиться в японському місті Коба.

Якщо говорити глобально, то кросівки цього бренду умовно можна розділити на Performance (призначені для серйозних тренувань) та Active (призначені для активного відпочинку). У свою чергу вони діляться на кшталт поверхні: трейлові (позашляховики), а також асфальтові (для тренувань на жорсткому покритті). Необхідно відзначити, що абсолютно кожна спортивна модель японського бренду має поліфункціональність, довговічність і відмінну амортизацію підошви. У свою чергу найпопулярнішим на європейському ринку взуття вже кілька десятиліть є серія кросівок GT.

Кросівки Asics GT - лідер продажів серед взуття для бігу

Те, що ці кросівки є найкращими у своїй справі, каже вже те, що вони чотири рази отримували звання найкращих кросівок для бігу (2005, 2007, 2008 та 2009 рік). При цьому титул був присвоєний найавторитетнішим у світі спортивним виданням “Runner’s World”. У 2011 році кросівки знову були удостоєні звання найкращих кросівок у світі за версією цього журналу, чого вдалося досягти за рахунок таких переваг:

  • довговічність;
  • прекрасні амортизаційні властивості;
  • комфорт та легкість;
  • всепогодність;
  • захист від травм;
  • Чудове зчеплення.

Які технології впроваджено в кросівках Asics?

  • Максимальна чуйність та амортизація. Цього ефекту вдалося досягти за рахунок спеціальної подушки з гелю та двошарової підошви кросівок. Остання являє собою легкий пружний шар піни різної щільності, які гарантує ідеальну віддачу і плавність в ході бігу. У цей час ширина та розташування шарів враховує анатомічні особливості.
  • Продумана система корекції та підтримки стопи. За рахунок динамічної підтримки стопи DuoMax, бігун почуватиметься максимально комфортною та легко. Термін служби кросівок дорівнює сотням кілометрів, що не можуть забезпечити жодні інші кросівки.
  • Ідеальна конструкція коміра плями. Коли ви взуєте кросівки Asics, ви автоматично захищаєте власні ноги від мозолів та травм. Безшовна вершина взуття зводить до мінімуму ризик натирання.

Купити кросівки Asics в Україні недорого

Є професійним бігуном чи новачком, який звик до максимального комфорту та хоче досягти граничних вершин? У цьому вам допоможуть кросівки Asics, які готові надати інтернет-магазин «Світ Взуття», який здатний надати оригінальне взуття від виробника за цінами на 10-20% нижчими, ніж у мережевих магазинах. Важливо, що кожна одиниця взуття, яку ви бачите в каталозі, має міжнародні сертифікати. Якщо будуть труднощі в ході вибору, вам завжди на допомогу прийде наш менеджер-консультант. Доставляємо взуття в будь-яку точку України: Київ, Одеса, Миколаїв, Харків та інші області.

Профіль

Увійти
Замовлення
Знижка - 0%

Контакти

+38(093)33-75-372
info@mirobuvi.com.ua
Пн-Пт 9:00-19:00
2009-2024