Кросівки для фітнесу

Заняття спортом – це добре. При активних заняттях спортом можна зміцнити своє здоров'я та досягти ідеального тіла. Але необхідно пам'ятати про те, що для занять спортом потрібне особливе взуття обувь, наприклад, для футболу – ndash; з ковзною підошвою, для баскетболу – підтримка щиколотки, для бігу – з амортизацією та ін. А якщо ви займаєтеся фітнесом, то вам потрібно буде і бігати, як у футболі, стрибати, як у баскетболі та проводити безліч інших активних рухів. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли купити кросівки для фітнесу, які обов'язково порадують вас стильним зовнішнім виглядом та повною безпекою під час занять спортом.

Ключові особливості взуття для фітнесу

Якщо ви вибирали для себе пілатес та йогу, то для такого тренування зручніше буде займатися босоніж – це додатково стимулюватиме важливі точки на ступні. Але ось для активного фітнесу, шейпінгу або аеробіки, коли має на увазі функціональний інтервальний тренінг, необхідно звертати увагу на спеціальне взуття, яке має такі особливості:

Якщо взуття відповідає цим особливостям, то можете бути впевненими, що воно зможе гарантувати високий рівень комфорту під час тренування.

Які функції має виконувати взуття для фітнесу?

Вибір взуття для різних видів спорту

Необхідно розуміти, що кросівки для спорту залежить від того, яким видом фітнесу ви займаєтеся: танцями, аеробікою, хитаєшся в залі або просто бігаєш. Здавалося б, що кросівки для всіх видів спорту мають бути однаковими, але це зовсім не так. Єдине загальне – це затишок, т.к. вони повинні бути максимально зручними, немов у домашніх капцях.

Взуття для бодібілдингу

Взуття для занять у фітнес-центрі повинно мати потовщену підошву та високі борти. Зокрема, підошва має бути максимально гладкою – це дозволяє не ковзати та максимально зменшити ризик травми під час роботи з великою вагою. Високий борт надійно захищатиме гомілковостоп. Вони гарантовано зможуть утримувати ногу у потрібному положенні. Це гарантуватиме, що почуватиметеся комфортно під час тренувань.

Взуття для групових занять

Зрозуміло, що кросівки мають бути комфортними під час тренувань аеробного та силового характеру, тому кросівки для таких тренувань мають бути максимально універсальними, виходячи від напрямку використання. Основною їх відмінністю є жорстка п'ята, яка не дасть стопі зайвий раз зісковзувати та захистить вас від травм під час аеробних навантажень. Взуття для групових тренувань має мати хорошу підошву – вона має добре амортизувати.

Взуття для бігу

Якщо під час тренувань ви тільки бігаєте, то аналогічно взуття – це найважливіше, що може бути. Адже саме вона зможе захистити вас від травм. Основне завдання подібного взуття – зменшення прямого навантаження на хребет та