Shoes

Кросівки adidas SUPERSTAR.

Кросівки – це незамінний атрибут у гардеробі будь-якої людини, незалежно від його пристрасті до спорту. Звичайно, професійні спортсмени можуть мати десятки пар спеціалізованого взуття, але навіть середньостатистичний працівник офісу зі шкідливими звичками має у гардеробі 1-2 пари зручних кросівок. Це не просто спортивне взуття, це аксесуар, стиль та самовираження.

Один із модних брендів у світі спортивного взуття – це Adidas superstar 2. Ця компанія вже десятиліттями випускає одяг та взуття для тих, хто любить та поважає спорт. У світі їй може скласти конкуренцію лише один бренд - Nike. Купити кросівки Adidas superstar можна в будь-якому спеціалізованому магазині або в інтернеті. Однак найкраще робити це в офіційних магазинах superstar Adidas, оскільки ви там гарантовано отримаєте оригінальну та якісну продукцію. Через велику популярність Адідас суперстар, на ринку з'явилося дуже багато підробок. Деякі з них можуть відрізнити звичайний фанат серії адідас суперстар, а деякі лише досвідчений продавець.

Як купити якісні Adidas superstar?

  • Завжди звертайте увагу на зовнішній вигляд. Оригінальні Adidas superstar black мають рівні та щільні стяжки, а їх краї акуратно оброблені спеціальним матеріалом. Справжні Adidas superstar чорні, на відміну від підробки, ніколи не матимуть кривих стяжок або дешевих ниток, які часто використовуються для пошиття копій.
  • Оригінальні Adidas superstar white мають шкіряні вставки. Вони відрізняються трикутним кроєм. У підроблених моделях крій овальний та погано оброблений.
  • Кросівки superstar усередині оздоблені бавовняною тканиною. Саме вона дозволяє стопам «дихати» та захищає ноги від надмірної втоми. Всі підроблені моделі обшиті звичайною синтетикою, яка ширяє ноги і швидко збивається.
  • Логотип Adidas superstar supercolor чітко виражений. А ось у підробленому взутті він наклеєний. Крім того, Адідас ориджинал суперстар має перфороване тиснення з логотипом.
  • Фірмові смужки Adidas superstar 80s дивляться вирізами вниз, а ось напрямок смужок у підробках може чергуватись.
  • Оригінальні Adidas superstar ii, pink, womens або red ніколи не матимуть заклепок для шнурків. Їхня наявність – це стовідсотковий показник низькопробної копії.
  • Висота взуття та вид ззаду. Adidas superstar originals ззаду трохи вище, ніж підробка, і це видно неозброєним оком. Також ззаду можна побачити логотип, який не просто наклеєний, а виконаний тісненням.
  • Підошва. Оригінальні чорні та білі суперстари відрізняються трьома зміщеними до внутрішньої стопи смужками. На підробленому виробі ці смужки розміщуються ближче до центру. Крім того, справжні кросівки виражаються щільною та надійною підошвою. Брендові кросівки Адідас суперстар чоловічі або жіночі відрізняються акуратним кроєм і помітною бічною смужкою. У фейкових виробах немає окремої бічної смужки.

адідас суперстар

Сьогодні дуже легко нарватися на підробку, тому краще Adidas originals superstar 2 купити в оригінальному магазині. Його можна знайти у кожному великому місті. Також у багатьох спортивних магазинах, що поєднують безліч різних брендів, обов'язково перебуватиме стійка із суперстар Адідас. Ще один варіант - купити в інтернет-магазині, наприклад, на порталі "Світ взуття". Тут продається взуття різних спортивних брендів. Вся продукція оригінальна та має відповідні сертифікати.

Якщо ви хочете купити Адідас суперстар кеди білі через інтернет, то обов'язково перевіряйте репутацію магазину. Найкраще замовляти через офіційних посередників у нашому інтернет-магазині, ніж безпосередньо в Америці. Adidas superstar supercolor в Україні найпростіше в Києві, оскільки тут є безліч великих магазинів від відомого бренду. Але в нашому інтернет-магазині ще простіше, тому що можна купити Adidas кросівки в будь-якій точці України. Ціна на адідаси суперстари зазвичай залежить від кількох складових: поточний курс валюти, лімітованість і дата виходу серії.

Adidas originals superstar supercolor

Перша модель Adidas superstar була представлена ​​світу ще в 1969 році. Після цього серія стала однією з найвідоміших у світі взуття. Верхня частина кросівок виготовляється зі шкіри білого кольору. На моделі можна побачити всі характерні особливості Адідас суперстар: контрастні вставки на задній частині, три відомі смужки чорного кольору, що відповідають загальному тону взуття шнурки та гумова “черепашка”.

Ви можете купити Adidas superstar в Україні жіночі та чоловічі зі смужками синього, зеленого та червоного кольорів. Всі вони матимуть характерний золотистий язичок Адідас суперстар.

Компанія у 2015 році відзначала 45-річну річницю цієї серії взуття. Зазвичай до кожної такої події присвячено випуск рідкісних моделей, які відразу ж скуповуються колекціонерами або затятими шанувальниками.

кросівки Adidas superstar

Моделі колекції Суперстар в інтернет-магазині

Моделі Adidas superstar supercolor купити в Україні нескладно, але їх не завжди можна знайти в інтернет-магазині «Світ взуття». Серія Адідас суперстар суперколор випускається спільно з музикантом Фарреллом Вільямсом. Ця людина займається не лише музикою та продюсуванням, а й дизайном одягу.

Головний девіз лінійки Superstar говорить, що головне в людині - це його індивідуальність. Кожен сам має обрати свій унікальний стиль.

Новий Адідас суперстар ціна в Україні з'являється практично кожен сезон. В основному це заслуга Фаррелла Вільямса, який найбільше цінує самовираження і свободу. Тому він постійно розробляє нові забарвлення та кольори для своєї колекції. Кожен може купити кросівки Адідас суперстар у Києві зі своїм улюбленим кольором і знайти те, що ідеально підійде під його образ.

Всі кросівки Адідас суперстар зроблені однаково і відрізняються тільки забарвленням. За словами дизайнера, це символізує рівність усіх кольорів. Іншими словами, якого б кольору ви не вирішили купити Адідас суперстар, ви все одно станете частиною великої родини шанувальників серії Superstar.

Оригінальні Adidas superstar в Україні можна купити в нашому фірмовому магазині. Вибираючи таке взуття, ви повинні пам'ятати, що лінійка Адідас суперстар розрахована насамперед на стиль, а не на спорт. Це зручне взуття, яке можна носити будь-де, комбінуючи і підбираючи верхній одяг під забарвлення вашої пари Adidas originals superstar.