Shoes

Кросівки Adidas Equipment (EQT)

Численні спроби німецького виробника перевидати силуети минулого призвели до того, що у 2017 році суспільству було представлено сучасно нове взуття – кросівки Adidas Equipment. Незважаючи на те, що буквально десять років тому компанія була від кроку від повного банкрутства, т.к. не встигала за тенденціями, тому не могли задовольнити потреби шанувальників, вони вирішили піти проти власних маркетингових досліджень, що здавалося водночас нелогічним та ризиковим. Ніхто не міг спрогнозувати результати, а з іншого боку, була протилежність невдалого курсу, що могло б обернутися успіхом. Так і вийшло.

Відкинувши раніше заплановане, виробник підняв архівні моделі, щоб повернутися до того, з чого все починалося. Саме в результаті цього з'явилася серія кросівок Adidas Equipment, яка вперше була представлена ​​суспільству в 1991 році з однією метою – повністю задовольнити побажання кожного спортсмена. З цією метою виробник застосовував відмінну від актуальних на той момент колірних рішень від чорного, білого та фірмового зеленого відтінку, що ще раз підкреслювало, що модель Adidas Equipment мала особливу назву.

Знову підйом

Набираючи популярність просто неймовірними темпами, кросівки Adidas Equipment дали можливість бренду покласти складні часи і залишити слід у культурі снікерів Німеччини, які тільки оговталися після падіння Берлінської стіни та злиття двох ідеологічних плюсів. У 2017 році виробник вирішив згадати свій досвід 90-х років та знову зробити модель Adidas Equipment, яка стане головним гравцем сучасної сцени. Необхідно відзначити, що дана модель є найбільшим релізом з 90-х років, в цей час серія включає олімпійку, лонгсліви і футболки. Проте основна тут не кількість, а саме якість. Особливістю еволюції стало те, що зелений колір був змінений на червоний, допомагаючи зберегти стиль, що традиційно відрізняється, у майбутньому світі.

Якщо брати загалом, то версія попереднього року є вичавкою минулого. Основним символом став відомий кожною людиною трилисник, а конструкція моделі увібрала в себе з минулого силуету лише найкращі елементи технологій та дизайн, включаючи останні напрацювання, що робить їх справді стильними та надійними. Пам'ятаючи про пережиті помилки, виробник робить все можливе, щоб уникнути нових та за короткий проміжок часу зробити їх культовою моделлю.

Інноваційні матеріали та стильний зовнішній вигляд

Під час розробки даної моделі, виробник подбав про те, щоб надати величезну кількість забарвлень і форм, а також оснастив свою нову модель всім необхідним, щоб кросівки були ідеально адаптовані під жіночу та чоловічу стопу. Незважаючи на жорстку конкуренцію, досить мало виробників враховують, що стопа чоловіка та жінки значно відрізняються, тому й взуття має бути різним. Модель зберегла власні професійні технічні особливості, у цей час зазнала незначних змін у плані застосовуваних технологій.

База матеріалів залишилася аналогічною – кросівки для бігу були створені з натуральних матеріалів, доповнених текстильними елементами. Подібний тандем посприяв тому, що ви отримуєте свого роду вичавки переваг усіх сучасних матеріалів, які тільки можна було використовувати для створення якісного взуття. Прошарок з тканини дає можливість шкірі дихати, тому навіть у спекотну спеку ваша стопа буде максимально сухою.

фото кросівок Adidas Equipment< > Устілки мають спеціальне просочення, яке дозволяє повністю виключити появу бактерій, які зазвичай стають причиною неприємного запаху, а також немає шансу отримати грибок. Усередині була м'яка прокладка, що дає змогу уникнути появи мозолів та попрілостей. Підошва є пружною пластиною з полімерних матеріалів із застосуванням суцільного лиття ЕВА і поліуретану. Міцність робить їх придатною під час експлуатації на жорстких покриттях, які агресивні до взуття. Важливо і високу універсальність моделі, т.к. завдяки приємному силуету і невеликій вазі, вони підійдуть як для тренувань спортсменами будь-якого класу, так і для повсякденного носіння.

Ключові переваги кросівок Adidas Equipment

  • Гігієнічна текстильна підкладка, що підвищує комфорт експлуатації.
  • Оригінальний та яскравий дизайн, який підійде абсолютно під будь-який одяг.
  • Верхня частина була виконана із синтетичного матеріалу з міцними вставками.
  • Були використані три смуги, які символізують бренд та гарантують додаткову фіксацію.
  • Стабілізатор п'яти мінімізує шанс травмування.
  • Полегшена амортизаційна проміжна підошва з литими смугами.
  • Стійка та амортизаційна підошва забезпечує ідеальне зчеплення з поверхнею.

Купити кросівки Adidas Equipment в інтернет-магазині «Світ Взуття»

Якщо ви хочете поповнити каталог взуття справді якісною моделлю взуття, тоді Адідас Екьюпмент – це ідеальне рішення. Наш інтернет-магазин подбав про те, щоб ви змогли придбати взуття на максимально вигідних умовах, у цей час досить просто оформити покупку на сайті або зателефонувати менеджеру компанії. У каталозі представлено виключно сертифіковане взуття від всесвітньо відомого виробника, яке прослужить упродовж тривалого часу. Якщо виникнуть труднощі під час підбору забарвлення чи розміру, завжди завжди готовий прийти наш фахівець. Доставка здійснюється в будь-яку точку України: Київ, Миколаїв, Львів, Луцьк та інші області.